На Полтавщині порахують витрати бізнесу на виконання Правил благоустрою на території м. Полтави

10.12.2016

10 листопада відбулося обговорення питання практичного застосування вимог постанови Кабінету Міністрів України 16 грудня 2015 року № 1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308», а саме підготовки Тесту малого підприємництва  (М-тест) до проекту Правил благоустрою на території м. Полтави. У засіданні взяли участь: керівництво Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтавської міської ради та працівники Сектору belaya_besedkaДержавної регуляторної служби України у Полтавській області.

Проект рішення Полтавської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою міста Полтава» містить ХХІІІ розділи, у яких встановлено порядок комплексного виконання робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращання мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюються на території міста Полтава з метою її раціонального  використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Завідувачем Сектору в межах повноважень надано методологічну допомогу розробнику регуляторного акта при розрахунку витрат на запровадження державного регулювання для суб’єктів малого підприємництва, бюджетних витрат на адміністрування даного виду регулювання, визначення впливу для сфер інтересів держави, громадян та суб’єктів господарювання. park_pobedi_poltavaОбговорено результати консультацій з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу регулювання, які проводилися Інспекцію по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста у період з 15 вересня 2016 по 30 жовтня 2016 року. Також обговорено дані, які використовувалися для проведення розрахунків, а саме інформацію із Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (розмір мінімальної заробітної плати, розмір погодинної оплати праці), довідки Головного управління статистики у Полтавській області від 22.08.2016 № 15.1-20/273 (кількість підприємств), та від 09.11.2016 № 01-07/03.1-08/726 (розрахунок оплати в розмірі середньомісячної заробітної плати спеціаліста 1 категорії).

За результатами проведення зустрічі Інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста будуть враховані рекомендації фахівців Державної регуляторної служби України стосовно аналізу регуляторного впливу до проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою міста Полтава».