На Полтавщині обговорювали питання перевірок

15.12.2016

poltava-osen15 листопада завідувач Сектору ДРС у Полтавській області Олег Моргун провів робочу зустріч із Головою Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава Ігорем Балицьким.

У ході зустрічі обговорювалися питання роботи контролюючих органів Полтавського регіону, насамперед Головного управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Полтавській області, результати проведених перевірок дотримання вимог законодавства, здійснення заходів для недопущення незаконної торгівлі на вулицях міста, можливості проведення за участю представників бізнесу, влади та ЗМІ круглого столу на тему: «Порядок проведення перевірок та запобігання корупції під час проведення перевірок».

Завідувачем Сектору ДРС у Полтавській області доведено до відома Голови Об’єднання підприємців малого бізнесу м. Полтава основні нововведення законопроектів, які направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

Зазначено, що у результаті прийняття змін до законодавства буде усунено дублювання повноважень з реалізації державної політики у сфері державного нагляду та контролю, ці повноваження будуть закріплені за Державною регуляторною службою України. Тобто із скаргами на дії органів державного нагляду (контролю) підприємці зможуть звертатись до ДРС, у якої будуть повноваження щодо перевірки цих органів. Завідувачем Сектору наголошено, що Служба зможе складати протоколи про адміністративні правопорушення на посадових осіб державних органів у разі порушення ними законодавства з питань державного нагляду (контролю), ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.

За результатами проведення робочої зустрічі сторони досягли домовленості стосовно подальшої співпраці, спрямованої на покращення умов ведення підприємницької діяльності.