На Буковині пропонують КМУ передати функцій державної архітектурно-будівельної інспекції на місцевий рівень

10.12.2016

9 червня у приміщенні Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося засідання обласної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва участь в якому взяв головний спеціаліст Сектору ДРС у Чернівецькій області Віктор Біденко.

Учасники обговорили наступні питання:

1.     Набуття Центрами надання адміністративних послуг повноважень у сфері державної реєстрації громадських формувань, у зв’язку із ліквідацією районних (міських) відділів юстиції.

2.     Забезпечення виконання управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернівецькій області розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 №905-р, в частині надання адміністративних послуг через Центри надання адміністративних послуг.

3.     Обговорення пропозицій щодо доцільності ініціювання скасування наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».

За результатами засідання обласної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва прийнято рішення направити відповідні пропозиції в Кабінет Міністрів України щодо передачі функцій державної архітектурно-будівельної інспекції на місцевий рівень та зменшення зарегульованості в нормативно-правовій базі стосовно отримання декларацій про початок виконання підготовчих робіт, про готовність об’єкта до експлуатації, про початок виконання будівельних робіт. А також членами Координаційної ради запропоновано звернутись з відповідним листом стосовно скасування наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2016 №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення» до зазначеного міністерства.