Запрошуємо долучитись до розгляду змістовного наповнення проекту наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями»

12.08.2016

УВАГА!

Просимо всіх заінтересованих фізичних та юридичних осіб долучитись до розгляду змістовного наповнення проекту наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями» (далі-проект наказу), який на даний час знаходиться на розгляді у Державній регуляторній службі України.

Проектом наказу пропонується затвердити міжповірочні інтервали для 80 різновидів приладів, які задіяні у різних сферах підприємств України та підлягають періодичній повірці.

Мінекономрозвитку здійснено розрахунки витрат на одного суб’єкта господарювання великого, середнього та малого підприємництва на прикладі окремих засобів вимірювальної техніки.

Водночас, Мінекономрозвитку не врахованого рекомендацій підприємств-виробників щодо гарантованих термінів експлуатації засобів вимірювальної техніки при встановленні міжповірочного інтервалу.

Більш того, відсутнє обґрунтування в аналізі регуляторного впливу до проекту наказу стосовно затвердження майже для всіх засобів вимірювальної техніки необхідності проходження процедури щорічної повірки.

Проект наказу із супровідними матеріалами розміщено на офіційному веб-сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Регуляторні акти» (Перелік проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади від 25.07.2016). http://www.dkrp.gov.ua/acts/2006.htm.

З метою прийняття остаточного та виваженого рішення стосовно подальшої долі проекту акта, свої пропозиції та зауваження до проекту наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження міжповірочних інтервалів законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, за категоріями» надсилайте на адресу Державної регуляторної служби України до 15.08.2016 року.