У ДРС відбулося засідання робочої групи Громадської ради при ДРС з опрацювання Концепції дерегуляції у сфері охорони праці та промислової безпеки

24.12.2015

22 грудня в Державній регуляторній службі України відбулося засідання робочої групи Громадської ради при ДРС з опрацювання Концепції дерегуляції у сфері охорони праці та промислової безпеки (далі – Концепція).

Так, Концепцією визначається основна проблематика у сфері охорони праці та промислової безпеки, а також визначаються пріоритетні питання, які потребують невідкладного вирішення.

Під час засідання учасниками обговорювалися положення Концепції, напрацьовувалися можливі шляхи її реалізації.

Результати діяльності робочої групи будуть винесені на засідання Громадської ради при ДРС для прийняття відповідного рішення, звернення до органів державної влади з пропозиціями щодо дерегулювання галузі охорони праці та промислової безпеки, удосконалення правового регулювання галузі.

 

З приводу залучення до діяльності робочої групи можна звертатися до координатора групи – уповноваженого представника Ради Організації з питань зв’язків з громадськістю Дніпропетровської обласної організації роботодавців експертних та інспекційних організацій Наталії Мархай (електронна пошта: info@expert.dp.ua; тел.: 095 831 45 67).

Завантажити (DOC, Невідомий)

Додаток 1.doc

Додаток 2.doc

Додаток 3.doc