Протокол консультації з громадськістю від 30.10.12 №2

09.11.2012

Департамент розвитку підприємництва

Держпідприємництва України

 

ПРОТОКОЛ № 2

30 жовтня 2012 року

 

Консультації з громадськістю  

Головуючий: Сахно Ю.П. Секретар: Демчик І.О.  

Присутні: 34 чоловіка (список додається)

 

    ПОРЯДОК ДЕННИЙ:      

1. Актуальні питання підприємництва.

2. Заповнення податкової накладної.

  СЛУХАЛИ:

1. Сахна Ю.П. – з інформацією про кроки Держпідприємництва України на шляху створення на державному рівні сприятливих умов для підтримки підприємництва.

 2. Кудряшову О.В. – з інформацією про зміни, що були внесені до податкового законодавства в частині податкової накладної та пропозиції змін доформи податкової накладної.

  ВИСТУПИЛИ:

1. Рубаненко Л.І. –  звернув увагу на тиск з боку посадових осіб органів державної податкової служби стосовно обов’язковості подання суб’єктами малого бізнесу податкової декларації в електронному вигляді та про відсутність механізму апеляційного оскарження в податковій системі.

2. Проніна В.І. – розповіла про складнощі, що виникають під час автоматичного відшкодування податку на додану вартість.

3. Павленко О.В. та Шнурко-Табакова Е.В. – які зазначили про недоліки подання звітності в електронній формі, а саме неможливості доведення  доведення факту своєчасного подання електронної податкової звітності, у зв’язку з  програмними збоями.

  ВИРІШИЛИ:

1. Представникам громадських організацій (об’єднань) підприємців надати  Держпідприємництву України письмові пропозиції щодо врегулювання проблемних питань в частині подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних в електронній формі.

2. Департаменту розвитку підприємництва Держпідприємництва України  підготувати звернення до Державної податкової служби України щодо врегулювання конфліктної ситуації по суті питань, що виникають під час подання податкової звітності та реєстрації податкових накладних в електронній формі.

     

Головуючий                                                                                 Ю.П.Сахно

   

Секретар                                                                                        І.О.Демчик