Пропозиції бізнесу щодо норм законодавства, які варто переглянути, змінити чи вилучити у рамках дерегуляції

19.08.2020

ДРС на виконання доручення Прем’єр-міністра України зібрала інформацію щодо переліку тих законодавчих актів чи їх складових норм, що не відповідають та/або прямо суперечать політиці дерегуляції державного економічного управління та які варто переглянути (у тому числі, змінити або вилучити із законодавства України).

Пропозиції щодо змін, які потребують ті чи інші законодавчі акти чи їх складові норми, були узагальнені та скомпоновані по видам законів (кодексів).

Водночас, на адресу ДРС надійшли пропозиції щодо змін відомчих нормативних документів, які також на думку кореспондентів  не відповідають та/або прямо суперечать політиці дерегуляції державного економічного управління та які варто переглянути (привести у відповідність).

ДРС пропонує прийняти участь усіх зацікавлених осіб у публічних обговореннях запропонованих змін до законодавчих (Додаток №1) та відомчих нормативних документів (Додаток №2), які не відповідають та/або прямо суперечать політиці дерегуляції державного економічного управління та які варто переглянути (у тому числі, змінити або вилучити).

Інформацію стосовно вашої позиції з коментарями, відносно запропонованих змін, надсилати  на електрону адресу: l.kim@drs.gov.ua до 31 серпня 2020р. за формою яка додається.

Таблиця №1

Законодавчі акти, які потребують змін

номер пропозиції/або стаття закону (кодексу)

підтримую

коментар (обґрунтування)

заперечую

коментар (обґрунтування)

 

 

 

 

 

Таблиця №2

Відомчі нормативні документи, які потребують змін

назва постанови, наказу, інструкції тощо

підтримую

коментар (обґрунтування)

заперечую

коментар (обґрунтування)

 

 

 

 

 

Контактний телефон – 239 76 32 Лейла Кім (начальник відділу координації органів виконавчої влади з питань дерегулювання).

Додаток №1

Завантажити (DOCX, Невідомий)

Додаток №2

Завантажити (DOCX, Невідомий)