Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при Державній регуляторній службі України

11.06.2021

Установчі збори для формування складу Громадської ради при ДРС відбудуться 22 червня 2021 року об 11:00 в адміністративній будівлі ДРС за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, 6-й поверх, актова зала.

Реєстрація учасників установчих зборів розпочнеться о 10:00 і триватиме до 10:55.

Участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради при ДРС беруть кандидати, делеговані інститутами громадянського суспільства, згідно зі списком за посиланням.

Відповідно до пункту 13 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які особисто присутні на установчих зборах.

Учасникам установчих зборів обов’язково при собі мати документ, що посвідчує особу, а також засоби індивідуального захисту (вхід без захисних масок заборонено).

Варто зауважити, що у випадку запровадження карантинних обмежень, установчі збори для формування складу Громадської ради при ДРС можуть відбутися онлайн за допомогою комунікаційної платформи, про що кандидатів буде повідомлено додатково.