Інформація (звіт) про результати громадського обговорення Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держаною регуляторною службою України на 2016 рік

30.12.2015

Державною регуляторною службою України у період з 02.12.2015 р. по 18.12.2015 р. включно проводилося громадське обговорення Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Держаною регуляторною службою України на 2016 рік (далі – проект Орієнтовного плану) шляхом розміщення відповідного інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті ДРС у підрозділі «Інформаційні повідомлення» розділу «Консультації з громадськістю» рубрики «Взаємодія з громадськістю».

Про підготовку Орієнтовного плану також було проінформовано Громадську раду при ДРС.

Взяти участь в обговоренні мали змогу користувачі мережі Інтернет, що відвідують веб-сайт ДРС та офіційну сторінку у соціальній мережі «Facebook», члени Громадської ради.

Під час проведення громадського обговорення надійшли пропозиції щодо проведення консультацій з громадськістю стосовно: проблемних питань діяльності суб’єктів господарювання щодо виконання окремих положень Кодексу цивільного захисту України; проблемних питань державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо об’єктів підвищеної небезпеки.

Зазначені пропозиції враховані під час підготовки проекту Орієнтовного плану.

Наказом ДРС від 29.12.2015 № 79 затверджено Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю Держаною регуляторною службою України на 2016 рік, який оприлюднений на веб-сайті ДРС у підрозділі «Плани» розділу «Консультації з громадськістю» рубрики «Взаємодія з громадськістю».