18 вересня відбудеться чергове засідання Громадської ради при ДРС

10.09.2020

Шановні члени Громадської ради при ДРС та кандидати до її складу!

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

18 вересня 2020 року о 10:00 відбудеться засідання Громадської ради при Державній регуляторній службі України (віддалено через конференц-зв’язок).

У разі винесення питань на порядок денний прохання надати:

 1. Питання в порядку денному, ПІБ та посада доповідача.
 2. Матеріали по питанню (інформація, текст виступу, доповіді і т.п.).
 3. Проект рішення по питанню.
 4. Проект звернення по питанню.
 5. Рішення профільного комітету ГР по питанню, якщо таке є.

Пропозиції до порядку денного приймаються до 18:00 15 вересня 2020 року на електронну пошту: gromrada@ca.drs.gov.ua

Остаточний варіант проекту порядку денного та матеріали до питань будуть надані до 17.09.2020, а також посилання з доступом до трансляції.

Довідка за телефоном: (044) 239 76 34 (Роман).

 

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Громадської ради при Державній регуляторній службі України

10:00 18 вересня 2020 року 

 1. Щодо проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження уніфікованої форми акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом ринку телекомунікацій вимог законодавства про телекомунікації»
 1. Щодо проекту рішення НКРЗІ «Про затвердження Порядку надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації і визнання такими, що втратили чинність, рішень НКРЗ від 04.11.2008 № 1189 та від 25.12.2008 № 1283»
 1. Щодо проекту наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Основних вимог до форм і строків подання інформації до Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій»
 1. Щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на об’єктах критичної інфраструктури»
 1. Щодо проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг»
 1. Щодо методичних рекомендацій по організації зустрічей представників бізнесу з кандидатами до органів місцевого самоврядування та участі у місцевому управлінні на відповідних територіях
 1. Щодо відкритого звернення до Президента України Зеленського В.О. та Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. щодо організації дистанційних зустрічей представників бізнесу з органами виконавчої влади
 1. Різне.
  8.1. Щодо припинення членства у Громадській раді та її Комітетах.
  8.2. Щодо набуття членства у Громадській раді.