Державна регуляторна служба України

Завжди на боці бізнесу!

Сторінка: https://www.drs.gov.ua/corruption/proekt-nakazu-drs-shhodo-provedennya-otsinky-koruptsijnyh-ryzykiv-u-drs/

Наказ ДРС від 25.05.18 №83 «Щодо проведення оцінки корупційних ризиків у ДРС»

25.05.2018

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 2 розділу II Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 02 грудня 2016 року № 126 (далі – Рішення), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848  та наказу від 22.02.2017 № 22 «Про Комісію з оцінки корупційних ризиків у Державній регуляторній службі України» у ДРС затверджено наказ «Щодо проведення оцінки корупційних ризиків у ДРС».

Відповідно до пункту 2 розділу II Рішення суб’єкт затвердження антикорупційної програми приймає рішення про проведення оцінки корупційних ризиків, яке з метою залучення до складу комісії представників громадськості та експертів не пізніше семи робочих днів до моменту затвердження її складу розміщується на офіційному веб-сайті органу влади.

З метою забезпечення всебічності та об’єктивності оцінки корупційних ризиків у діяльності ДРС запрошуємо долучитись до цієї роботи працівників ДРС, представників громадськості та експертів, які мають досвід, знання та  вміння ідентифікації корупційних ризиків шляхом дослідження (аналізу) зовнішнього та внутрішнього середовища ДРС в частині виявлення чинників корупційних ризиків у нормативно-правових актах і організаційно-управлінській діяльності.

Пропозиції просимо надавати головному спеціалісту з питань запобігання та виявлення корупції ДРС Івашкевичу Ю.П. на електронну пошту (ivashkevich@dkrp.gov.ua), тел. (044) 2858042.

 


Натисніть для друку