Фотографії


3
21.06.2018

Голова ДРС Ксенія Ляпіна відвідала Вінницю, де відбувся круглий стіл «Вінниця – місто ефективних регулювань. Як досягти успіху?»

Вінниця – перше українське місто, яке запроваджує комплексний перегляд усіх нормативно-правових документів, що мають регуляторний характер. Головною метою комплексного перегляду є поліпшення місцевого бізнес-клімату шляхом зміни або скасування зайвих або застарілих регуляторних актів. Про це йшлося під час круглого столу «Вінниця – місто ефективних регулювань. Як досягти успіху?», який об’єднав представників бізнесу, влади та громади […]

dsc_7513
29.05.2018

У ДРС відбулося навчання для представників органів державного нагляду (контролю) з управління ризиками

29 травня у ДРС відбулася робоча нарада, присвячена питанню виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.05.2019 №342 “Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)”.  

29
21.02.2018

У ДРС відбувся круглий стіл “Особливості шляхів реалізації державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні”

Під час круглого столу «Особливості шляхів реалізації державної регуляторної політики, політики з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності та дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні», який відбувся у ДРС 21 лютого 2018 року, керівництво, фахівці ДРС та представники територіальних органів ДРС обговорили питання: – контроль за дотриманням органами ліцензування, дозвільними органами та іншими органами […]

31
20.02.2018

У ДРС відбулися Загальнi збори державних службовців Державної регуляторної служби України

Основне питання порядку денного – звітування Державною регуляторною службою України, в особі Голови Ляпіної К. М., з однієї сторони та Радою трудового колективу ДРС, в особі Голови Миськіва О. Ю., з другої сторони про виконання Колективного договору між Державною регуляторною службою України та трудовим колективом Державної регуляторної служби України у 2017 році.

  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5