У Житомирі відбулось навчання з питань реалізації регуляторної політики для представників територіальних громад

09.08.2017

ved 8 серпня на базі Житомирського «Центру розвитку місцевого самоврядування» у рамках програми «Формування спроможних та успішних територіальних громад регіону» працівники Сектору ДРС в Житомирській області провели заняття з представниками дев’яти територіальних громад Житомирщини щодо реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері державної регуляторної політики.

У ході навчання присутні обговорили ключові моменти проходження регуляторних процедур, особливості проведення аналізу регуляторного впливу та обрахунків під час проведення тесту малого підприємництва (М-тесту).

img_20170808_101555Під час дискусії увагу представників територіальних громад було зосереджено на наявних програмних on-line засобах, що спрямовані на допомогу розробникам регуляторних актів.

Сектором ДРС разом з Регіональною експертною спільнотою заплановано проведення занять з представниками територіальних громад у  сферах реалізації державної регуляторної політики, з питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, ліцензування та дозвільної системи та дерегуляції.