Зі сторони бізнес спільноти та громадськості міста Києва спостерігається зацікавленість до інформаційно-аналітичних матеріалів Сектору

12.11.2020

Зі сторони бізнесу та громадськості міста Києва спостерігається зацікавленість до інформаційно-аналітичних матеріалів Сектору Державної регуляторної служби у м. Києві, які розміщені на офіційному сайті ДРС.

pexels-photoБізнес спільнота Києва пильнує за рішеннями прийнятими з порушенням вимог чинного законодавства, які були виявлені Сектором ДРС у м. Києві  під час проведення моніторингу офіційного порталу Києва, зокрема це свідчить про кількість телефонних звернень та запитів на інформацію суб’єктів після її оприлюднення на сайті ДРС. Аналіз звернень показує, що найбільш актуальною інформацією для суб’єктів є питання дерегуляції, стосовно яких Державною регуляторною службою були вжиті відповідні заходи реагування, зокрема, рішення Київської міської ради щодо залучення, розрахунку розмірів використання коштів пайової участі замовників у розвитку інфраструктури міста Києва.

Станом на 01 листопада 2020 року Сектором надано суб’єктам господарювання 27 консультацій з питань регуляторної політики, нагляду (контролю) ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності.