Державна регуляторна служба України

Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!

Сторінка: http://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/zaporizka-oblast/na-zaporizhzhi-proanalizuvaly-stan-realizatsiyi-derzhavnoyi-regulyatornoyi-polityky-organamy-mistsevogo-samovryaduvannya-u-pivrichchi-2020-roku/

На Запоріжжі проаналізували стан реалізації державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування у І півріччі 2020 року

07.08.2020

pexels-photo-583848 (1)Фахівці Сектору Державної регуляторної служби у Запорізькій області проаналізували стан реалізації державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування Запорізькій області у І півріччі 2020 року.        

Для отримання пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів відповідно до принципів державної регуляторної політики, протягом 2020 року до ДРС надійшло 127 проектів регуляторних актів, у тому числі від:

Із загальної кількості опрацьованих проектів регуляторних актів органами місцевого самоврядування пропонувалося врегулювати питання щодо:

Із 127 проаналізованих проектів регуляторних актів, розроблених органами місцевого самоврядування області, 114 проектів потребували проведення М-тесту (89,76% від загальної кількості проектів, які надійшли до ДРС за півроку).

В рамках підготовки АРВ з 114 проектів регуляторних актів, що потребували проведення М-тесту, його було здійснено щодо 114 проектів. Тобто, рівень дотримання вимог Методики в частині застосування органами місцевого самоврядування  М-тесту склав – 100%.

Протягом І півріччя 2020 року територіальним органом ДРС надавалася методологічна допомога  органам місцевого самоврядування, постійним комісіям місцевих рад з питань реалізації державної регуляторної політики. За цей період було проведено: 328 консультацій з питань провадження державної регуляторної    політики,   2     заходи  методологічного спрямування; 103 консультації з питань підготовки АРВ та М-тесту.

Натисніть для друку