На Запоріжжі підприємцям міста Василівка пропонують долучитись до роботи над проектом рішення, що стосується Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Василівка

28.11.2019

salesman-1100x550_0Сектор ДРС у Запорізькій області пропонує підприємцям міста Василівка долучитись до підготовки зауважень та пропозицій з удосконалення проекту рішення Василівської   міської  ради Запорізької області «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Василівка».

Закон України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування системи питного водопостачання.

Відповідно до статті 13 Закону про питну воду, до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері питної води, питного водопостачання та водовідведення, серед іншого належить затвердження місцевих правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення відповідних населених пунктів.

Відповідно до статті 13-1 Закону про питну воду місцеві правила розробляються на підставі та з урахуванням вимог правил приймання стічних вод та порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства і затверджуються відповідним органом місцевого самоврядування.

Пунктом 4 розділу 1 Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення, які затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316 (зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15.01.2018 за № 56/31508) встановлено, що на підставі цих Правил виробник розробляє місцеві Правила приймання, в яких враховують місцеві особливості приймання та очищення стічних вод, а також визначають допустиму концентрацію забруднюючих речовин, що можуть скидати до системи централізованого водовідведення.

Пропозиції до проекту рішення можна надсилати на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Запорізькій області Олександра Мунтянова:  aleksandrm_m@ukr.net, до 06.12.2019 р. 

З проектом рішення можна ознайомитись на сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи»: http://www.drs.gov.ua/regional/