На Запоріжжі підприємцям міста Оріхів пропонують долучитися онлайн до роботи над проектом рішення, що стосується Правил благоустрою

31.07.2020

pexels-photo-583848 (1)Сектор ДРС у Запорізькій області пропонує підприємцям міста Оріхів долучитись онлайн до підготовки зауважень та пропозицій з удосконалення проекту рішення Оріхівської міської ради Запорізької області «Правила благоустрою території населених пунктів Оріхівської міської ради» та аналізу його регуляторного впливу на відповідність принципам державної регуляторної політики (доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність, прозорість та врахування громадської думки). 

Відповідно до частини першої статті 10 Закону України від 06.09.2005 № 2807-VІ «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень сільських, селищних і міських рад належить затвердження правил благоустрою населених пунктів.

Згідно із статтею 34 Закону № 2807 правила благоустрою території населеного пункту розробляються на підставі Типових правил благоустрою території населеного пункту, які затверджуються центральним органом  виконавчої  влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства.

Звертаємо увагу, що 06.02.2018 набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310, яким затверджені Типові правила благоустрою території населеного пункту.

Окремо звертаємо увагу, що відповідно до частини третьої статті 34 Закону № 2807 правила благоустрою не можуть передбачати обов’язок фізичних і юридичних осіб щодо отримання будь-яких дозволів, погоджень або інших документів дозвільного характеру, а також повноважень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підприємств, установ, організацій, утворених такими органами, видавати зазначені документи.

Пропозиції до проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу можна надсилати на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Запорізькій області Олександра Мунтянова:  aleksandrm_m@ukr.net, до 07.08.2020р. 

З проектом рішення можна ознайомитись на сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи»: http://www.drs.gov.ua/regional/