На Закарпатті відбувся семінар з питань вивчення регуляторного законодавства

31.12.2017

1111111Напередодні святкування Нового року завідувач Сектору ДРС у Закарпатській області Наталія Ганусич провела завершальний семінар у 2017 році з питань вивчення регуляторного законодавства в Ужгородській районній державній адміністрації. 

У семінарі взяли участь  представники місцевих органів виконавчої влади Ужгородського району та відповідальні за реалізацію регуляторної політики спеціалісти підрозділів райдержадміністрації.

Крім азів регуляторного законодавства та застосування М-тесту у написанні АРВ, обговорювались нормативно-правові акти, які приймаються райдержадміністрацією. Серед них: про встановлення оплати та порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів, про затвердження порядку з надання медичних послуг, про затвердження регламенту роботи ЦНАП.

Наталія Ганусич розповіла учасникам навчання про розроблені, в рамках започаткованої Програмою USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) Ініціативи «Львівський регуляторний ХАБ», Методичні рекомендації щодо перегляду актів органів місцевого самоврядування та про звернення Громадської ради при ДРС до Президента та Прем’єр-міністра України про необхідність організації перегляду місцевих регуляторних актів і приведення їх до норм регуляторного законодавства.