На Закарпатті розповіли про нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності майбутнім підприємцям

13.09.2018

received_24464561639305012 вересня на базі «Економічного факультету» УжНУ Наталія Ганусич завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Закарпатській області провела заключну лекцію, шестиденного циклу навчання майбутніх підприємців.

З метою реаfb_img_1536828873347лізації пункту 6.2. «Організація та проведення циклів навчальних семінарів, тренінгів: як розпочати власну справу; бізнес-планування у підприємницькій діяльності» Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Закарпатській області на 2017-2018 роки, Департаментом економічного розвитку та торгівлі Закарпатської облдержадміністрації організовано шестиденний цикл навчання для громадян, які планують започаткувати власну справу. Слухачі здобувши навички складання бізнес-планів, менеджменту підприємництва та роботі з клієнтськими базами, зацікавлено слухали про свої права та обов’язки у здійсненні заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Наталія Ганусич ознайомила присутніх з порядком здійснення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) контролюючими органами, переліком необхідних розпорядчих документів на початок перевірки, правами суб’єктів господарювання, обов’язками та відповідальністю під час здійснення заходів державного нагляду (контролю). Під час навчання було задано більше десятка запитань,  щодо порядку повідомлення про перевірки, їх терміни та частота, визначення ступенів ризику від провадження господарської діяльності, перевірки органів Держпраці,  ДСНС, ДФС, перевірки муніципальних поліцій ОМС, на які отримали кваліфіковані відповіді.

Завідувач Сектору закликала не боятись відстоювати свої права надані законодавством України, звертатися до Державної регуляторної служби України для надання методичної допомоги з питань здійснення державного нагляду (контролю).