На Закарпатті Мукачівська міська рада оприлюднить регуляторні відкриті дані

15.03.2019

kitajskie-uchenye-sozdali-kvantovyj-kompyuter14 березня завідувач Сектору ДРС у Закарпатській області Наталія Ганусич провела консультацію з заступником голови Мукачівської міської ради Ростиславом Федівом щодо оприлюднення регуляторних даних на Порталі відкритих даних.

Наталія Ганусич розповіла про потребу у виконанні Постанови КМУ № 835 (із змінами) про порядок оприлюднення відкритих даних, а саме в частині оприлюднення, проектів рішень, що підлягають обговоренню, інформації, яка визначена законодавством про засади регуляторної політики, переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення.

Разом з тим, зазначила, що Закон України «Про доступ до публічної інформації» передбачає перелік наборів даних, що оприлюднюються у формі відкритих даних та підлягає обов’язковому оприлюдненню не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження документа. У разі наявності у розпорядника інформації офіційного веб-сайту така інформація оприлюднюється на веб-сайті із зазначенням дати оприлюднення документа і дати оновлення інформації.