У Вінниці працюють над скороченням процедури видачі документів дозвільного характеру

10.11.2017

bigd283b648a89 листопада працівники Сектору державної регуляторної служби у Вінницькій області провели робочу зустріч із Першим заступником директора Департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради, керівником Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Євгеном Іщуком.

Під час зустрічі були висвітлені напрацювання регіонального Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» в частині організації та оптимізації роботи з надання адміністративних послуг, зокрема видачі документів дозвільного характеру відповідно до вимог Закону України від 06.09.2005 р. № 2806-IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». При цьому було обговорено питання додержання дозвільними органами порядку та строків прийняття рішень про видачу (анулювання, переоформлення) документів дозвільного характеру. З метою покращення інформаційної політики з питань надання адміністративних послуг в частині оформлення документів дозвільного характеру запроваджується оновлення актуальної інформації на веб-сторінці Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» за наданням дозвільних органів.

Завідувачем Сектору Олесею Даніловою було окреслено делеговані Сектору повноваження у сфері дозвільної системи, зокрема в частині проведення планових та позапланових заходів контролю з питань додержання дозвільними органами вимог законодавства. Надані роз’яснення ДРС щодо змін у законодавстві у сфері дозвільної системи та специфіки виконання до вимог Наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 24 березня 2017 року № 442 «Про затвердження Порядку здійснення контролю за додержанням вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 03 вересня 2013 року №1064». Повідомлено, що Державною регуляторною службою України ведеться робота щодо формування Плану перевірок додержання дозвільними органами вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру на 2018 рік.

За результатами зустрічі були визначені основні напрями співпраці у разі виявлення проблемних питань з видачі документів дозвільного характеру.