В Одесі відбулось перше засідання Консультативної ради

07.04.2021

Відбулось перше засідання Консультативної ради при Секторі Державної регуляторної служби в Одеській області за участю завідуючого Сектору Андрія Голоти.

До Консультативної ради при Секторі ДРС в Одеській області увійшли чотирнадцять представників інститутів громадянського суспільства та активних бізнес-асоціацій.

Головою Консультативної Ради було обрано Юрія Кісова – представника Громадської організації «Адвокаційний офіс».

IMG_20210402_152522[1]На першому засіданні було затверджено Регламент Консультативної ради та план її діяльності на 2021 рік, а також обговоренні важливі питання перегляду регуляторних актів, які були прийняті з порушеннями на місцевому й національному рівні та створюють необґрунтоване навантаження на бізнес в регіоні.

Зокрема, мова йшла про накази Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення» від 01.12.2017 №316 та «Про затвердження Порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку» від 09.08.2018 №206.

Завідуючим Сектору було запропоновано членам Консультативної ради підготувати пропозиції щодо вищезазначених Наказів Мінрегіонбуду на наступне засідання. 

Також Андрій Голота наголосив, що тільки за допомогою спільних зусиль разом з членами Консультативної ради можливе покращення регуляторного середовища як на регіональному, так і на державному рівнях. Для досягнення зазначеної мети необхідно налагодити якісний зворотній зв’язок між бізнесом та владою та обговорення нагальних проблемних питань між бізнесом і контролюючими органами в регіоні.