Працівниками Сектору Державної регуляторної служби проведено моніторинг щодо планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів регуляторними органами Тернопільщини на 2021 рік

22.01.2021

Personal BrandingФахівцями Сектору Державної регуляторної служби у Тернопільській області проведено моніторинг здійснення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та оприлюднення відповідної інформації на офіційних веб-сайтах регуляторних органів.

Проаналізовано проведені заходи з планування усіх 63 регуляторних органів області, а саме: Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, З районних державних адміністрацій, 3 районних рад та 55 територіальних громад Тернопільщини.

На 35 веб сайтах органів місцевого самоврядування вже розміщено інформацію щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік, а в 15 органах місцевого самоврядування  планують розгляд даного питання  на засіданнях чергових сесій відповідних рад.

Відповідно до інформації оприлюдненої на офіційних сайтах у планах регуляторної діяльності на 2021 рік, рішення заплановано розробляти у сферах щодо  встановлення місцевих податків і зборів, розміщення зовнішньої реклами, земельних відносин, благоустрою населених пунктів. Тернопільською обласною державною адміністрацією у 2021 році планується розробити 2 регуляторних акти.

На офіційних веб-сайтах Тернопільської обласної ради та 3 районних рад, 3 районних державних адміністраціях  відсутня інформація щодо планування регуляторної діяльності  на 2021 рік.