Під час засідання ліцензійної комісії на Тернопільщині нагадали про права підприємців

13.09.2018

112 вересня в Тернополі відбулося засідання ліцензійної комісії обласної державної адміністрації з видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних  установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії під головуванням  заступника голови Тернопільської облдержадміністрації. 

В роботі комісії взяв участь завідувач Сектору Державної регуляторної служби України у Тернопільській області Михайло Парій. Він підкреслив, що згідно Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», ДРС є спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування.

Нагадаємо, представники ДРС включені до вищезгаданої комісії для захисту прав суб’єктів та для того, щоб запобігати надмірному впливу органів влади по відношенню до суб’єктів господарювання в процесі отримання ліцензії на види господарської діяльності.