На Тернопільщині розпочався новий цикл навчальних семінарів для працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань реалізації регуляторної політики

13.02.2018

anons_755x23612 лютого працівники Сектору ДРС у Тернопільській області розпочали проведення циклу семінарів – навчань працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань реалізації регуляторної політики.

Захід проходив за сприяння Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ організацій, в якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування – секретарі об’єднаних територіальних громад, селищих та  сільських рад області.

Працівники Сектору ознайомили присутніх із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», особливу увагу приділили статтям Закону, що стосуються  здійснення регуляторної діяльності органами місцевого самоврядування.

Також учасників навчального семінару ознайомили з процедурою підготовки аналізу регуляторного впливу (АРВ), відповідно до вимог законодавства, в контексті постанови КМУ від 16.12. 2015 року № 1151.

У подальшому, згідно Плану-графіку навчань у Тернопільському регіональному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ організацій, працівники Сектору ДРС в області продовжуватимуть навчання з відповідальними працівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування при здійсненні ними регуляторної діяльності.