На Тернопільщині продовжують працювати над удосконаленням процедури видачі документів дозвільного характеру

10.08.2018

images10 серпня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Тернопільській області Михайло Парій взяв участь  в роботі  технічної ради при Регіональному офісі водних ресурсів Тернопільської області.

Представник ДРС черговий раз акцентував увагу присутніх на необхідності безумовного дотримання  вимог  чинного законодавства при розгляді  пакетів документів для отримання  дозволів на спеціальне водокористування, що надійшли до Сектору Держводагенства в Тернопільській області, як дозвільного органу.

Попередній розгляд  на засіданні технічної ради при Регіональному офісі водних ресурсів Тернопільської області поданих суб’єктами господарювання пакетів документів унеможливлює різний підхід, трактування вимог законодавства дозвільним органом та сприяє отриманню документів дозвільного характеру на прозорій основі.

На порядок денний розгляду технічної ради винесено пакети документів, поданих суб’єктами господарювання, необхідних для отримання документів дозвільного характеру – дозволів на спеціальне водокористування.

В роботі технічної ради взяли участь відповідальні працівники Регіонального офісу водних ресурсів Тернопільської області, екологічної інспекції в Тернопільській області, управління екології та природних ресурсів Тернопільської облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області, сектору Держводагенства в Тернопільській області.