На Тернопільщині представників ОДА консультували щодо оприлюднення регуляторних відкритих даних

16.08.2019

2019-02-01-135323.784613opendata-115 серпня працівники Сектору ДРС у Тернопільській області провели консультацію для представників Тернопільської облдержадміністрації з питань ралізації регуляторної політики.

Під час зустрічі йшлося про налагодження співпраці щодо забезпечення  органами місцевого самоврядування  прийняття рішень, які мають ознаки регуляторних актів  відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Поряд з іншим, фахівці наголосили на тому, що інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики, відноситься до переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню розпорядниками інформації у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua та на своїх веб-сайтах.

Накопичені на Єдиному державному веб-порталі регуляторні відкриті дані дають змогу їх використання для впливу на хід державного регулювання господарських відносин, суттєвого зменшення  втручання органів влади  у діяльність бізнесу та усунення перешкод  для його розвитку, підвищення  інвестиційної привабливості краю.