На Тернопільщині консультували представників Чортківської міської ради з питань реалізації регуляторної політики

12.08.2019

12 серпня працівники Сектору ДРС у Тернопільській області провели консультації  для представників Чортківської міської ради з питань реалізації регуляторної політики. 

Обговорювали проблемні питання, які виникають під час прийняття рішень, що мають ознаки регуляторних актів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2014 №634 «Про порядок підготовки пропозицій щодо удосконалення проектів регуляторних актів, які розробляються органами місцевого самоврядування».

Представники ДРС наголосили, що відповідно до вимог статті 34 Закону проекти рішень повинні бути направлені до ДРС для підготовки у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку пропозицій щодо удосконалення проекту рішень відповідно до принципів державної регуляторної політики». Крім того, вони підкреслили важливість дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2017 №835 «Про затвердження Положення  про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами).