Тернопільська міськрада має за місяць усунути порушення, виявлені ДРС під час перевірки

29.03.2021

Фахівці сектору ДРС у Тернопільській області провели перевірку додержання виконавчим комітетом Тернопільської міської ради вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру, а саме щодо видачі дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Під час перевірки встановили, що порядком розміщення зовнішньої реклами у Тернопільській міській територіальній громаді, який затверджено рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради передбачено подачу документів для одержання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Зазначене рішення не відповідає Закону про дозвільну систему, Типовим правилам розміщення зовнішньої реклами та містить вимогу надання документів, отримання яких не передбачено порядком встановленому законодавством.

За результатом перевірки складено акт та припис, який буде направлено  виконавчому комітету Тернопільської міської ради для усунення порушення протягом 30 днів з дня отримання акту перевірки.

Ознайомитись з актом перевірки можна буде за посиланням.

Нагадаємо, що ОМС не мають підстав вимагати від суб’єктів господарювання отримувати дозвіл на провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень та ринків, у тому числі дозволів на розміщення об’єктів виїзної, виносної та сезонної торгівлі.