На Сумщині йшлося про необхідність дерегуляції місцевого регуляторного середовища у сфері господарської діяльності

11.09.2019

ФотоРеалізація якісного перегляду місцевих регулювань господарської діяльності для приведення їх у відповідність із принципами державної регуляторної політики та покращення бізнес середовища в питаннях дозвільної системи, оренди майна комунальної власності, розміщення зовнішньої реклами, земельних відносин, місцевих податків і зборів, розвитку інфраструктури, благоустрою – такі заходи ініціювала днями завідувач Сектору ДРС у Сумській області Богдана Юсупова під час формування проектів та програм розвитку міста в рамках розробки Стратегії розвитку міста Суми до 2027 року.

У формуванні проектів та програм розвитку міста Суми брали участь: громадськість, науковці, представники бізнесу та місцевого самоврядування за сприянням експерта з Польщі – директора Управління неінвестиційних проектів адміністрації міста Люблін Кшиштофа Лонтка.

Основними напрямками розвитку міста Суми було визначено «Доступність», «Місто для людей», «Конкурентоспроможна економіка» та «Ефективне управління».

Завідувач Сектору зазначила, що тільки зацікавленість в успішному процесі місцевої влади дозволить провести якісний перегляд місцевих нормативно-правових актів у сфері господарської діяльності. Це дозволить поліпшити умови діяльності бізнесу та прискорити розвиток міста, покращити рівень життя мешканців, підвищити інвестиційну привабливість.