Сектором ДРС у Чернівецькій області надано консультації суб’єкту господарювання щодо застосування законодавства про нагляд і контроль

22.10.2020

22 жовтня до Сектору ДРС у Чернівецькій області звернулися представники будівельної фірми «Зірка» щодо участі Державної регуляторної служби України у судовій апеляційній справі в якості третьої особи та надання консультації щодо застосування законодавства про нагляд і контроль при проведенні перевірки Державною службою геології та надр діяльності зазначеного підприємства.

Uslugi-biznes-konsaltingaПредставники підприємства зазначили, що недотримання контролюючим органом норм Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» призводять до перешкод у здійсненні своєї діяльності. Зазначений суб’єкт господарювання є великим платником податків до бюджету населеного пункту, на самому підприємстві працює понад 50 осіб.

Представниця Сектору Ніна Порайко зауважила, що права суб’єктів господарювання при здійсненні контролюючими органами заходів нагляду прямо захищені Законом, тому запропонувала скористатися своїм правом написати скаргу на дії контролюючого органу до Державної регуляторної служби України, як спеціально уповноваженого органу з питань державного нагляду і контролю.

За результатами розмови суб’єкт господарювання отримав повну інформацію щодо подальших дій для захисту своїх законних інтересів.