Сектор ДРС в Одеській області запрошує підприємницьку громадськість до участі в онлайн-заході

26.03.2021

30 березня 2021 року о 10:30 розпочнеться онлайн-форум за участі Голови Державної регуляторної служби України Олексія Кучера, завідувача Сектору ДРС в Одеській області Андрія Голоти, підприємців та їх асоціацій.

Захід організовано з метою налагодження ефективної взаємодії з суб’єктами господарювання та їх об’єднаннями, визначення економічно недоцільних та неефективних місцевих регуляторних актів.

Під час форуму будуть підніматися питання впровадження ефективних політик у сфері регулювання господарських відносин та дерегуляційних кампаній.

Реєстрація учасників за посиланням відкрита до 12:00 29 березня 2021 року.

Акредитація ЗМІ за посиланням відкрита до 17:00 29 березня 2021 року.

Звертаємось до підприємців та їх асоціацій з проханням висловити думку щодо економічно недоцільних та неефективних місцевих регуляторних актів та надати інші пропозиції щодо регуляторної політики та дерегуляції на Одещині. Пропозиції та інформація приймаються до 29 березня 2021 року за посиланням.

Нагадаємо, що у жовтні 2020 року відбувся черговий етап децентралізації: більшість місцевих рад об’єдналися, стали спроможними перебрати на себе повноваження, належним чином використовувати ресурси й нести відповідальність за свої дії чи бездіяльність перед людьми та державою.

Однак, скорочення кількості органів місцевого самоврядування на території Одеської області не призвело до скорочення кількості регіонального регулювання, не покращило ефективність реалізації державної регуляторної політики та не сприяло впровадженню дерегуляційних кампаній з метою зменшення втручання місцевих органів влади у діяльність суб’єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.