Державна регуляторна служба України

Захищаємо підприємців від адміністративного тиску

Сторінка: http://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/sektor-drs-u-volynskij-oblasti-aktyvizovuye-robotu-z-novostvorenymy-rajonnymy-radamy-ta-terytorialnymy-gromadamy-shhodo-dotrymannya-pryntsypiv-derzhavnoyi-regulyatornoyi-polityky-u-gospodarskij-diyaln/

Сектор ДРС у Волинській області активізовує роботу з новоствореними районними радами та територіальними громадами щодо дотримання принципів державної регуляторної політики у господарській діяльності органів місцевого самоврядування

22.01.2021

pexels-photo-3734617Сектор Державної регуляторної служби у Волинській області систематизував інформацію про планування діяльності територіальних громад з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік та оприлюднення відповідної інформації на офіційних веб-сайтах регуляторних органів.

Проаналізовано інформацію отриману від 54 територіальних громад області, а також 4 районних рад та Волинської обласної ради. На початок року з 58 органів місцевого самоврядування офіційні веб-сайти є в 55 регуляторних органах (95% від загальної кількості), на яких лише на 35 (60%) розміщено інформацію щодо планування регуляторної діяльності на 2021 рік.

Регуляторні органи Волинської області у 2021 році планують розглянути 78 проектів регуляторних актів. Регулювання планується здійснювати у сферах місцевих податків і зборів, благоустрою населених пунктів, розміщення тимчасових споруд, оренди комунального майна, обмеження продажу алкоголю у нічний час, розміщення зовнішньої реклами, затвердження платних послуг для комунальних закладів  та інші.

Сектор ДРС у Волинській області активізовує  роботу з новоствореними районними радами та територіальними громадами щодо дотримання принципів державної регуляторної політики у господарській діяльності органів місцевого самоврядування.

Натисніть для друку