На Рівненщині під час Українського індустріального тижня говорили про перевірки

11.06.2018

img_5017Днями, на запрошення президента Рівненської торгово-промислової палати Миколи Ярощука,  завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Віталій Самсон взяв участь в Українському індустріальному тижні.

Український індустріальний тиждень – це серія регіональних заходів, що реалізовані за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за моделлю Європейського індустріального дня (EU Industry Day). Проект надав змогу українським компаніям у регіонах продемонструвати свій потенціал у сфері індустріального розвитку, вибудувати діалог із державними структурами та окреслити можливості співпраці з європейськими партнерами. Органи державної влади, в свою чергу, отримали якісний зворотний зв’язок з метою ефективного формування та реалізації промислової політики.

Під час заходу учасники обговорили індустріальні можливості області та висловили рекомендації щодо вирішення найбільших перешкод для промислового розвитку.

В продовжені діалогу учасники заходу рекомендували втілити в життя бізнесу України:

  1. Зменшення впливу людського фактору на відносини «держава-підприємство». Тобто, необхідно знайти відповіді на питання щодо спрощеної процедури E-DOCs (електронного документообігу) між банком, державою та бізнесом, звернути увагу на  розширення функцій електронних сервісів для всіх категорії бізнесу і особливо для  B2B клієнтів.
  1. Залучення міжнародної практики у сфері технології у рітейлі та  проведення експертизи ефективного управління бухгалтерського та фінансового обліку.

Представник ДРС у Рівненській області Віталій Самсон детально розповів присутнім про повноваження органів державного нагляду (контролю), порядок здійснення перевірок, права та обов’язки суб’єктів господарювання під час проведення перевірок відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Він акцентував увагу слухачів на впровадженні інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) і відповів на запитання присутніх.

Серед учасників:  заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Тимошенко, президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук, представники середнього та малого бізнесу області: Богдан Гапяк, ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», Володимир Редько, генеральний директор «Агроресурс», Андрій Кузбит, директор ПАТ «Любомирський вапняно-силікатний завод», Олександр Приболотний, директор «Дубнотех» та інші.