Презентовано діяльність Державної регуляторної служби України слухачам Одеського регіонального інституту державного управління

15.09.2020

 На початку тижня в Одесі відбувся круглий стіл присвячений діяльності та повноваженням Державної регуляторної служби України.Outlook-Image(2)

На запрошення Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у заході взяв участь завідувач Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області Андрій Голота.

На початку заходу Андрій Голота окреслив актуальні питання реалізації Державною регуляторною службою України своїх повноважень та наголосив на  важливості зустрічі  з Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Під час круглого столу представник Служби  також поділився кращими практиками у роботі Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області. Було проаналізовано ряд кейсів за участю територіального сектору ДРС та практика вирішення.

Принагідно відзначити, що учасники круглого столу, слухачі магістратури за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, які є практичними публічними діячами у державних і місцевих органах влади, виявили значний інтерес до проблематики круглого столу, до визначення шляхів оптимізації дотримання регуляторної політики, зокрема на місцях.

Посилання на презентацію