На Житомирщині підприємцям Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади Малинського району пропонують долучитись до підготовки пропозицій з удосконалення проекту рішення

22.01.2021

electronni-documenty2Підприємцям  Чоповицької селищної обєднаної територіальної громади Малинського району Житомирської області, пропонують долучитись до підготовки  пропозицій з удосконалення проекту рішення Чоповицької селищної ради «Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності під час проведення ярмарок, державних та місцевих святкових, урочистих масових заходів на території населених пунктів Чоповицької селищної ради».

Проектом порядку передбачається врегулювати процедуру надання та отримання відповідних документів для розміщення тимчасових споруд на час проведення ярмаркових заходів. Також проектом рішення визначаються й інші пов’язані питання, а саме:  умови оплати,  порядок дій заявника  (учасника місцевого заходу) – субєкта господарювання, який подав заявку на участь у заході, процедурні питання організатора ярмарку тощо.

Зважаючи на суспільну значність проекту рішення та вплив на вагомий відсоток суб’єктів господарювання що працюють на території Чоповицької селищної об’єднаної територіальної громади, пропонуємо долучитись до його обговорення.

Пропозиції до проектів рішень прохання надсилати на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Житомирській області Володимира Галицького:zhitomyr@drs.gov.ua до 15.02.2021р.

 З проектом рішення можна ознайомитись на сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи».