На Запоріжжі підприємцям міста Оріхів пропонують долучитись до роботи над проектом Правил розміщення зовнішньої реклами

15.10.2020

Сектор ДРС у Запорізькій області пропонує підприємцям міста Оріхів долучитись до опрацювання проекту рішення Оріхівської міської ради Запорізької області «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Оріхівської міської ради» та аналізу його регуляторного впливу на відповідність принципам державної регуляторної політики (доцільність, адекватність, ефективність, збалансованість, передбачуваність, прозорість та врахування громадської думки).

regulation-icons-(doodle)Засади рекламної діяльності в Україні, регулювання відносин, які виникають у процесі виробництва, розповсюдження та споживання реклами, встановлено Законом України «Про рекламу». Крім того, правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності, а також порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру та адміністраторів, визначені Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Частиною першою статті 16 Закону України «Про рекламу», передбачені повноваження виконавчим органам сільських, селищних, міських рад надавати дозволи на розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах в порядку, встановленому цими органами на підставі типових правил, що затверджуються Кабінетом Міністрів України. Типові правила розміщення зовнішньої реклами затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067.

Пропозиції до проекту рішення можна надсилати на електронну адресу aleksandrm_m@ukr.net до 30 жовтня включно.

З проектом рішення можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/2H7zDrr