На Закарпатті керівництво ОДА та голови ОТГ взялися за дерегуляцію господарської діяльності

22.07.2021

photo1626932164У Закарпатській облдержадміністрації відбулася селекторна нарада директора Департаменту економічного розвитку та інвестицій Андрія Давидова з представниками органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної регуляторної політики та впровадження процесів дерегуляції на території області.

Завідувач Сектору ДРС в Закарпатській області Наталія Ганусич розповіла представникам місцевого бізнесу та посадовим особам, відповідальним за реалізацію державної регуляторної політики в органах місцевого самоврядування, про основні завдання та першочергові заходи, визначені Головою Державної регуляторної служби України Олексієм Кучером та спрямовані на поглиблення інформаційної взаємодії та співробітництва ДРС із місцевими органами влади, якісне здійснення державної регуляторної політики та активне впровадження процесів дерегуляції.

photo1626932174

Враховуючи те, що 90% територіальних громад області були створені у 2020 році та не мають достатнього досвіду у проведенні дерегуляції, голови ОТГ попросили провести для них індивідуальні навчання з цього питання.

Зазначимо, що нараду проведено на виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради, яка відбулася в Офісі Президента України 7 червня 2021 року.

Нагадаємо, цього року ДРС було посилено контроль за регуляторною діяльністю органів місцевого самоврядування та протягом І півріччя 2021 року виявлено 227 рішень ОМС, прийнятих з порушеннями вимог регуляторного законодавства.