На Волині розпочали активну роботу над плануванням регуляторної діяльності на 2021 рік

11.11.2020

pexels-photo-38156159 листопада працівниками Сектору ДРС у Волинській області проведено он-лайн конференцію з вибраним активними представниками органів місцевого самоврядування. Мета заходу – інформування регуляторних органів щодо вимог чинного законодавства при здійсненні планування регуляторної діяльності.

Було обговорено типові проблеми реалізації регуляторної політики органами місцевого самоврядування. З огляду на зміни у складі органів місцевого самоврядування, значну кадрову зміну об’єднаних територіальних громад, представники самоврядування запропонували провести консультативну роботу щодо процедури складання планів регуляторної діяльності на 2021 рік.

З метою активізації заходів з планування регуляторної діяльності було вирішено, що Сектором ДРС у Волинській області буде підготовлено та направлено інформаційні листи до органів місцевого самоврядування щодо необхідності дотримання вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» при проведенні процедури планування регуляторної діяльності у терміни, визначені законодавством.