На початку року досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці між Сектором ДРС у Тернопільській області та Підгаєцькою міською радою з питань реалізації державної регуляторної політики

20.01.2021

20 січня в режимі онлайн представниками Сектору ДРС у Тернопільській області  проведено консультування  із заступником голови з питань діяльності  виконавчихpexels-photo-288477 органів Підгаєцької міської ради Тернопільської області  Надією Лучкою з питань впровадження  державної  регуляторної політики органами місцевого самоврядування.

Обговорено ключові моменти  при підготовці та прийнятті рішень органами місцевого самоврядування, які стосуватимуться орендної плати за землю, правил розміщення зовнішньої реклами, правил благоустрою населених пунктів.

Фахівці ДРС наголосили на важливості залучення громадськості до формування регуляторних рішень та реалізації принципів передбачуваності, прозорості та врахування громадської думки у регуляторній діяльності органів місцевого самоврядування.

Досягнуто домовленості  щодо подальшої співпраці між Сектором ДРС у Тернопільській області та Підгаєцькою міською радою  з питань, що належать до компетенції Сектору.