У Києві консультували розробників регуляторних актів

14.02.2020

8cda174bad19d122f66ec50512eefecd13 лютого представник Сектору Державної регуляторної служби у м. Києві Надія Сташенко провела консультації з розробниками регуляторних актів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з питань реалізації вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Представниця ДРС надала методологічну допомогу з підготовки аналізу регуляторного впливу та М-тесту до ряду проектів регуляторних актів, зокрема і встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Під час заходу йшлося про принципи державної регуляторної політики, а саме: про передбачуваність та прозорість здійснення регуляторної діяльності під час розробки проектів регуляторних актів. Також, Надія Сташенко звернула окрему увагу на загальний порядок застосування М-тесту під час оцінки впливу на сектор об’єктів регулювання.

На завершення учасники домовились про співпрацю з підготовки проектів регуляторних актів, яка підвищить спрямованість на вдосконалення регулювання господарських та адміністративних відносин між регуляторним органом та суб’єктами господарювання міста Києва.