На Луганщині у Сєвєродонецьку відбувся Форум з питань децентралізації та регіонального розвитку

26.12.2017

1122 грудня у Сєвєродонецьку відбувся Форум з питань децентралізації та регіонального розвитку. Захід проходив у Луганському відокремленому підрозділі Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», в якому взяв участь завідувач Сектору ДРС у Луганській області Олександр Андрєєв.

Під час заходу обговорювали підсумки роботи Центру розвитку місцевого самоврядування у 2017 році та визначили основні напрями на наступний рік.

Директор Луганського ВП ЦРМС Ігор Агібалов зауважив, що головною метою заходу є обговорення підсумків спільної роботи всіх зацікавлених сторін з децентралізації та регіонального розвитку, найкращих практик діяльності в об’єднаннях територіальних громадах у 2017 році. «Цей рік був дуже плідним, проводилося багато заходів щодо підтримки створених громад. Ми вчили їх правильно приймати бюджет, розробляти програми, вести юридичні документи тощо. Працювали зі структурними підрозділами облдержадміністрації та територіальними підрозділами виконавчої влади», – зазначив він.   

Крім того, обговорили завдання об’єднаних територіальних громад Луганщини щодо реалізації основних положень Програми соціально-економічного розвитку області на 2018 рік та реалії і перспективи забезпечення плідної співпраці з громадами області щодо формування й підтримки умов їх подальшого розвитку.