На Київщині жителям міста Бориспіль пропонують долучитися до розгляду проекту рішення щодо Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста

27.08.2019

увага-1-572x300Підприємцям міста Борисполя пропонують долучитись до розгляду проекту рішення Бориспільської міської ради Київської області «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Борисполя».

Відповідно до частини першої статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» органи місцевого самоврядування встановлюють Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту відповідно до цього Закону.

Пропозиції до проекту рішення надсилайте на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Київській області Оксани Круліковської krulikovska_oksana@ukr.net до 17.09.2018.

З проектом рішення можна ознайомитись за сайті Державної регуляторної служби України у розділі «Територіальні органи»: http://www.drs.gov.ua/regional/