На Київщині підприємцям пропонують долучитись онлайн до роботи над проектом рішення Обухівської міської ради про затвердження Правил благоустрою території

13.05.2020

pexels-photo-3183153Сектор ДРС у Київській області пропонує долучитись онлайн до розгляду проекту рішення Обухівської міської ради, яким передбачається затвердити Правила благоустрою населених пунктів Обухівської міської об’єднаної територіальної громади Київської області у новій редакції.

Слід звернути увагу на те, що відповідно до вимог статті 34 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», правила благоустрою населеного пункту – це нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою території населеного пункту.

Правила розробляються на підставі Типових правил благоустрою території населеного пункту для всіх сіл, селищ, міст і затверджуються відповідними органами місцевого самоврядування. Типові правила благоустрою території населеного пункту затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Також Законом України «Про благоустрій населених пунктів» визначено, що Правила благоустрою території населеного пункту не можуть передбачати обов’язок фізичних і юридичних осіб щодо отримання будь-яких дозволів, погоджень або інших документів дозвільного характеру, а також повноважень органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, підприємств, установ, організацій, утворених такими органами, видавати зазначені документи.

Пропозиції або зауваження до проекту рішення надсилайте на електронну адресу завідувача Сектору Державної регуляторної служби у Київській області Круліковської Оксани – krulikovska_oksana@ukr.net до 22.05.2020.

З проектом рішення можна ознайомитись за офіційному сайті Державної регуляторної служби України –  

http://www.drs.gov.ua/regional/