Представникам малого та середнього бізнесу Кіровоградщини розповіли про нові можливості для підтримки інновацій і розвитку

13.09.2018

kyrovograd-goryzont-202012 вересня в Центральноукраїнському національному технічному університеті (м. Кропивницький) проведено інформаційний день «Можливості та виклики проектної діяльності для розвитку малого та середнього бізнесу регіону», в якому взяли участь фахівці Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області.

З вітальним словом виступили представники Кіровоградської обласної державної адміністрації, технічного університету та Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати.

Представники бізнесу були ознайомлені з новими можливостями для підтримки інновацій та розвитку малого і середнього підприємництва, які відкривають EEN, SME Instrument та COSME Програма (Координатор Консорціуму EEN-Ukraine (м. Київ) Олена Фесенко), для досягнення успіху компанії з України в Інструменті фінансування МСП програми «Горизонт 2020» (Менеджер з розвитку бізнесу консалтингової компанії Civitta (м. Київ) Тарас Думенко).

Також було проведено практичний тренінг з написання проектної заявки та процесу подачі проектної пропозиції.

Залучення фінансування у рамках найбільшої програми Європейського Союзу, спрямованої на фінансування досліджень та інноваційних розробок, дозволить підтримати міжнародно-орієнтованих МСП області  задля реалізації ризикових інноваційних ідей з високим ринковим потенціалом.