Підприємці Кіровоградщині спільно з владою працюють над вирішенням проблемних питань бізнес-середовища

08.02.2019

13-10-12-foto-17 лютого завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Наталія Оніщенко взяла участь у нараді керівників громадських об’єднань підприємців, яка була присвячена правовідносинам суб’єктів господарювання та органів влади з питань державного нагляду (контролю) та регуляторної політики.

Учасники заходу озвучили найбільш болючі проблеми для бізнесу Кіровоградщини, обговорили шляхи взаємодії та засоби впливу громадських об’єднань на органи влади, впровадження в життя пропозицій, напрацьованих підприємцями. Найбільш прийнятним форматом спілкування між бізнесом і владою є «круглий стіл», в рамках якого відбувається живе та відверте спілкування посадових осіб та громадськості, визначаються шляхи спільної роботи над «помилками» та напрацьовуються регулювання, що враховують інтереси усіх зацікавлених осіб.

За результатами наради було прийняте рішення щодо опитування суб’єктів господарювання та проведення низки «круглих столів» з проблемних питань ведення підприємницької діяльності в регіоні з залученням посадових осіб відповідних органів влади.

З метою обговорення недоліків існуючого бізнес-середовища на місцевому рівні та доведення інформації про права та можливості підприємців і громадськості при проведенні органами влади заходів державного нагляду (контролю), реалізації державної регуляторної політики Наталію Оніщенко запрошено 08 лютого до участі в засіданні Громадської ради міста Кропивницького.