На Кіровоградщині працюють над порядком встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

09.11.2018

dokumenty-y-lytsenzyyДо плану регуляторної діяльності Кіровоградської обласної ради на 2018 рік внесено проект рішення «Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення», розробником якого виступила Кіровоградська обласна державна адміністрації в особі Департаменту екології та природних ресурсів.

На початку листопада 2018 року відбувся ряд робочих зустрічей працівників Сектору ДРС у Кіровоградській області з заступником директора та фахівцями департаменту з питань підготовки аналізу регуляторного впливу та додержання вимог регуляторного законодавства  при розробці та прийнятті регуляторних актів.

Розробникам проекту надано необхідну методичну допомогу, у тому числі щодо розрахунків витрат суб’єктів малого підприємництва та органів влади на реалізацію владних повноважень. Зазначене питання є досить актуальним з огляду на те, що відповідно до вимог статті 9-1 Закону України «Про природно-заповідний фонд» затвердження лімітів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території області здійснюється Кіровоградською обласною державною адміністрацією.

Враховуючи, що регуляторним органом є обласна рада, ряд питань стосувався і взаємодії між місцевими державними адміністраціями та представницьким органом обласного рівня при розробці та прийнятті владних регулювань.

З проектом зазначеного регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Державна регуляторна служба України закликає підприємницьку спільноту Кіровоградщини взяти участь в обговоренні проекту порядку встановлення лімітів та у випадку наявності зауважень та пропозицій надсилати їх розробникам проекту, а також на адресу Сектору ДРС у Кіровоградській області: м. Кропивницький, вул. В. Чміленка 53-А, оф. 13, e-mail: kr-dsrpp@ukr.net.