Місцеві органи державної виконавчої влади Кіровоградської області в загальному рейтингу дотримання вимог та принципів державної регуляторної політики покращили свою позицію відносно 2016 року на 5 пунктів

13.03.2018

foto-112 березня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області Наталія Оніщенко взяла участь у нараді Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та відомств України. Поряд з іншим розглядалося питання про стан здійснення державної регуляторної політики в області у 2017 році, в рамках якого презентовано аналітичний звіт Державної регуляторної служби України за 2017 рік.

За результатами аналітичного звіту місцеві органи державної виконавчої влади (МОВВ) Кіровоградської області в загальному рейтингу дотримання вимог та принципів державної регуляторної політики посіли 7 місце, покращивши свою позицію відносно 2016 року на 5 пунктів. Треба зазначити, що за показниками «Передбачуваність» та «Відповідність принципам державної регуляторної політики» МОВВ Кіровоградської області зайняли 1 позицію рейтингу.

1Органами місцевого самоврядування області направлено до Державної регуляторної служби 409 проектів регуляторних актів, що є кращим показником серед областей України. Загалом, дотрималися вимог регуляторного законодавства 40 відсотків органів місцевого самоврядування області від їх загальної кількості. По Україні такий показник склав лише 8 відсотків.

Присутнім представили й перспективи роботи в сфері регуляторної політики в 2018 році, серед яких: неухильне дотримання вимог законодавства регуляторними органами на території області, продовження навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, формування переліків діючих регуляторних актів місцевих органів влади, проведення відстеження та перегляду неефективних регуляторних актів.

За результатами наради підготовлено доручення Голови Кіровоградської ОДА відповідним регуляторним органам області.  

prezentatsyya