Державна регуляторна служба України

Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!

Сторінка: http://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/hmelnytska-oblast/na-hmelnychchyni-obgovoryly-pytannya-oprylyudnennya-regulyatornyh-vidkrytyh-danyh/

На Хмельниччині обговорили питання оприлюднення регуляторних відкритих даних

07.08.2020

pexels-photo-31831976 серпня працівники Сектору Державної регуляторної служби у Хмельницькій області провели круглий стіл з питань оприлюднення регуляторних відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних. Захід відбувся за участі представників Кам’янець-Подільської міської ради та Центру розвитку місцевого самоврядування.

Учасників заходу ознайомлено з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (із змінами від 20 грудня 2017 року № 1100 «Про внесення змін до Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». 

Завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Хмельницькій області Діна Трачук наголосила, що головною метою оприлюднення наборів регуляторних відкритих даних є ефективний обмін інформацією про регуляторну діяльність між розпорядниками та користувачами даних та зазначила, що розпорядники інформації мають розміщувати на Порталі відкритих даних регуляторні акти і їх проекти, переліки регуляторних актів із зазначенням дати набрання чинності, строку проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення, та плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення.

У ході заходу учасники отримали теоретичні та практичні знання з реалізації вимог Законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про доступ до публічної інформації» та Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Рекомендації для формування та оприлюднення відкритих регуляторних даних можна переглянути на офіційному сайті Державної регуляторної служби України.

 

 

 

 

Натисніть для друку