В Херсоні розповіли про права підприємців під час проведення перевірок

08.02.2019

51646035_1182512235239744_1145568301552762880_n8 лютого в приміщенні Херсонської Торгово-промислової палати відбувся бізнес-сніданок з підприємцями регіону. У ролі спікера виступила завідувач Сектору ДРС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі Елла Романенко.

В ході неформальної зустрічі її учасники спілкувалися на тему «Як законно захистити свої права у випадку перевірки». Елла Романенко розповіла підприємцям про основні принципи і порядок здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, повноваження контролюючих органів, права, обов’язки та відповідальність підприємців під час здійснення перевірок. Крім того, обговорили такі нагальні питання, як попередня підготовка до перевірок, самоперевірка за допомогою уніфікованих форм актів, тонкощі, на які варто звернути особливу увагу в момент появи контролерів на порозі підприємства, можливі зловживання зі сторони контролюючих органів, методи захисту суб’єктів малого та середнього бізнесу при порушенні їх прав контролюючими органами, повноваження Державної регуляторної служби в цій сфері.

Тема перевірок викликала жвавий діалог. Підприємці ставили питання, отримували відповіді, дискутували, критикували, обмінювалися досвідом. Наприкінці зустрічі президент Херсонської ТПП Вікторія Остроумова запропонувала учасникам надати зворотній зв’язок щодо проведеного заходу і надати пропозиції щодо теми наступної зустрічі.